System wykorzystuje pliki cookies.
Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zarejestruj

Prezentacja kilku podstawowych możliwości systemu (video z dn. 14 lipca 2022)


Pomoc - opis kilku możliwości monitoringu z roku 2014 (zobacz aktualny wygląd systemu WebPozycja.pl)top


reszta możliwości dostępnych na tym koncie opisanych jest w zakładce "Funkcje darmowe"


to funkcja Konta Premium, która pokaże Ci, do ilu domen przypisana jest wybrana przez Ciebie fraza.. Sprawdź jakie jest zainteresowanie poszczególnymi frazami..


umożliwia generowanie raportów dla poszczególnych fraz, w zakresie wybranych dat. Raporty generowane są jako pliki PDF oraz CSV.


mając Konto Premium masz dostęp do dokładnych wyników google dla wybranej frazy w danym dniu (wystarczy kliknąć na pozycję)


pobranie aktualnej pozycji z google.pl spowoduje wyświetlenie się wyników wyszukiwania z chwili sprawdzania danej frazy przez webpozycja.pl.


zarządzanie cennikami pozycjonowania dla wybranej domeny oraz każdej z jej fraz. Dzięki tej funkcji łatwiej zarządzać Twoimi przychodami/kosztami pozycjonowania.


porównanie pozycji z odwiedzinami pobranymi z Google Analytics.


bardzo pomocne porównanie pozycji z odwiedzinami i wyświetleniami pobranymi z Google Search Console (Google Webmaster Tools).

sep


Darmowe monitorowanie pozycji w Google online

.
Zobacz jak skutecznie działamy.
Wprowadź przykładowe dane, aby otrzymać aktualną pozycję strony w Google. Po zarejestrowaniu się, będziesz mógł w bardzo łatwy sposób monitorować efekty pozycjonowania Twoich stron.

aby sprawdzić pozycje
włącz JavaScript