System wykorzystuje pliki cookies.
Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zarejestruj

Prezentacja kilku podstawowych możliwości systemu (video z dn. 14 lipca 2022)


Pomoc - opis kilku możliwości monitoringu z roku 2014 (zobacz aktualny wygląd systemu WebPozycja.pl)top


to bezpłatna funkcja umożliwiająca dodawanie kolejnych fraz, które planujesz monitorować. Kliknij "Dodaj frazy", wpisz nazwę frazy i przydziel jej odpowiednią grupę. Możesz skorzystać z opji dodawania wielu fraz, dodając frazy po entrze w oknie po prawej stronie panelu "Dodawanie frazy".
to miejsce, w którym znajdziesz wszystkie monitorowane przez siebie frazy, przypisane do wybranej domeny. Frazy sortowane są alfabetycznie, a także przypisane do stworzonych przez Ciebie grup. Funkcja bezpłatna.
są to pozycje jakie zajmują dodane frazy w wybranej domenie, dla Twojej wygody, w zależności od tego czy jest to 1 Podstrona (1P) czy TOP100 oraz jaka jest to pozycja zastosowane zostały kolorowe tła, które umożliwiają szybką orientację w osiąganych pozycjach. Opcja darmowa.
to darmowa opcja, dzięki której ustalisz konkretne warunki, dla których monitorowane mają być fraza. Ustal swoją pozycje ceny dla wybranej frazy.
to bezpłatna funkcja, dzięki której w prosty i szybki sposób możesz określić interesujący Cię przedział czasowy. Wybierz wybrany miesiąc i zobacz jaka była pozycja Twoich fraz.
prosty sposób przenoszenia frazy z aktualnej do wybranej grupysep


Darmowe monitorowanie pozycji w Google online

.
Zobacz jak skutecznie działamy.
Wprowadź przykładowe dane, aby otrzymać aktualną pozycję strony w Google. Po zarejestrowaniu się, będziesz mógł w bardzo łatwy sposób monitorować efekty pozycjonowania Twoich stron.

aby sprawdzić pozycje
włącz JavaScript