System wykorzystuje pliki cookies.
Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zarejestruj

Prezentacja kilku podstawowych możliwości systemu (video z dn. 14 lipca 2022)


Pomoc - opis kilku możliwości monitoringu z roku 2014 (zobacz aktualny wygląd systemu WebPozycja.pl)top


to bezpłatna funkcja umożliwiająca dodawanie kolejnych domen, które planujesz monitorować. Kliknij "Dodaj domenę", wpisz nazwę domeny i przydziel jej odpowiednią grupę.
umożliwi Ci w prosty i szybki sposób przeniesienie danych dotyczących monitorowanych domen. Ta funkcja jest darmowa.
to miejsce, w którym znajdziesz wszystkie monitorowane przez siebie domeny. Domeny sortowane są alfabetycznie, a także przypisane do stworzonych przez Ciebie grup. Funkcja bezpłatna.
to procentowy wynik, określany na podstawie spełnienia jakiegokolwiek warunku podanego przez Ciebie w cenniku dla poszczególnych fraz. Dla Twojej wygody, w zależności od procentowej skuteczności, zastosowane zostały kolorowe tła, które umożliwiają szybką orientację w bieżącej skuteczności. Opcja darmowa.
to bezpłatna funkcja, dzięki której w prosty i szybki sposób możesz określić interesujący Cię przedział czasowy. Wybierz zakres czasowy i zobacz jaka była w tych dniach skuteczność Twoich domen.
to procentowy wynik, określany na podstawie spełnienia jakiegokolwiek warunku podanego przez Ciebie w cenniku dla poszczególnych fraz (w sytuacji, gdy nie jest określona do obliczeń brane są wyniki z pierwszej podstrony w google). W tym miejscu uzyskasz również informację o ilości monitorowanych przez Ciebie fraz. Funkcja bezpłatna.
prosty sposób przenoszenia domeny z aktualnej do wybranej grupysep


Darmowe monitorowanie pozycji w Google online

.
Zobacz jak skutecznie działamy.
Wprowadź przykładowe dane, aby otrzymać aktualną pozycję strony w Google. Po zarejestrowaniu się, będziesz mógł w bardzo łatwy sposób monitorować efekty pozycjonowania Twoich stron.

aby sprawdzić pozycje
włącz JavaScript