System wykorzystuje pliki cookies.
Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zarejestruj

Oferta
Przegląd funkcjonalności
Pomożemy Ci dobrze pozycjonować.
Webpozycja daje Ci możliwość śledzenia pozycjonowanych domen pod kątem wybranych fraz. Kontroluj, w jaki sposób osiągasz sukces. Oferujemy monitorowanie nieograniczonej ilości domen oraz fraz! Nasz system monitorowania pozycji w wyszukiwarkach to nie tylko pozycja strony - jest to tylko mały ułamek tego, co oferujemy. Monitorowanie pozycji w Google i innych wyszukiwarkach nie będzie już dla Ciebie stanowiło problemu!
Jak sprawdzić pozycję strony w Google
pozycja strony
Analiza skuteczności pozycjonowania
Skuteczność obliczana dla wszystkich fraz. Obliczana jest na podstawie osiągniętych pozycji przez frazy wszystkich domen. Otrzymanie 100% skuteczności możliwe jest w przypadku osiągnięcia pierwszej podstrony w Google przez wszystkie frazy.
Kontrola kosztów pozycjonowania
Ustal cenę za osiągnięcie konkretnej pozycji przez wybraną frazę. Pozwoli Ci to na szybkie wyliczenie należności od Twoich Klientów dla których pozycjonujesz strony. Możesz również sprawdzić czy firma pozycjonująca Twoją stronę nie zawyża cen za wykonywanie tej usługi.
Przeglądaj wykresy i raporty
Przeglądaj tygodniowe wykresy skuteczności osiąganych pozycji przez Twoje domeny. Dodatkowo istnieje możliwość wygenerowania wykresu z wybranego okresu dla dowolnej domeny, frazy oraz porównania pozycji domen dla wybranej frazy.
Archiwum wyników wyszukiwania
Archiwum wyników wyszukiwania to nie tylko monitorowanie pozycji w Google (i innych wyszukiwarkach) wybranych fraz od dnia ich rejestracji w serwisie. Dla wielu fraz udostępniamy również wcześniejsze archiwa, które umożliwią Ci prześledzenie "przeszłości" wybranej przez Ciebie frazy.
Import/eksport plików XML
Skorzystaj z funkcji wczytywania plików pozwala na szybki import struktury Twoich domen oraz fraz. Możesz także wyeksportować swoje dane jednym kliknięciem.
Generowanie plików PDF i CSV
Możliwość wygenerowania plików PDF i CSV z raportami
Niespotykane możliwości
Możesz dodać aż 1000 domen (w koncie Agencja brak limitu!). Dajemy również możliwość korzystania z darmowego konta!
Grupowanie domen i fraz
Ład, porządek i łatwiejsze poruszanie się wśród wybranych przez Ciebie fraz zapewni Ci grupowanie domen i fraz. Dzięki tej opcji bardzo szybko dotrzesz do interesujących Cię informacji.
Obserwowanie wyników
Obserwowanie wyników wyszukiwania w Google (1 Podstrona i TOP100) z każdego dostępnego dnia na danym koncie, a także ilości wyników Google i ilości zaindeksowanych podstron danej domeny
Wiele wyszukiwarek
Wiele wyszukiwarek to większa możliwość monitorowania interesujących Cię fraz. Webpozycja gwarantuje Ci opcję wyboru wyszukiwarki (oraz kliku parametrów np. miejsca wyszukiwania!). Obcenie dostępne są: google.pl, google.pl w wybranym mieście, google.co.uk, google.com, google.de, google.es, google.nl, google.ru, google.fr, bing.com, yahoo.com, seznam.cz i inne.
AGENCJA - zarządzanie kontami klientów
Konto Agencja daje Ci dostęp do wszystkich funcjonalności serwisu. Dodatkowo umożliwia zarządzanie kontami Twoich klientów (zarządzanie domenami i frazami, obserwowanie podliczeń, fakturowanie - klienci mają oddzielne konta z blokadą edytowania), a także umożliwia wybór które wyniki mają być brane pod uwagę podczas liczenia pozycji (organiczne lub z miejscami).
Rankingi
Rankingi dodawanych fraz umożliwią Ci zapoznanie się z najbardziej topowymi i najczęściej dodawanymi frazami. Sprawdź co interesuje innych użytkowników.
Możliwość sporządzania notatek
Nie musisz już o wszystkim pamiętać. Możliwość sporządzania notatek pozwoli Ci na dodanie przydatnej dla Ciebie informacji do każdej domeny osobno.

sep


Darmowe monitorowanie pozycji w Google online

.
Zobacz jak skutecznie działamy.
Wprowadź przykładowe dane, aby otrzymać aktualną pozycję strony w Google. Po zarejestrowaniu się, będziesz mógł w bardzo łatwy sposób monitorować efekty pozycjonowania Twoich stron.

aby sprawdzić pozycje
włącz JavaScript