System wykorzystuje pliki cookies.
Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zarejestruj

Oferta
Dlaczego moja pozycja tak nagle zmieniła swoją wartość?
Wyszukiwarka Google pobiera dane z różnych Data Center. Ich dane nie muszą być dokładnie takie same, jednak gdy pozycja jest ustabilizowana w znaczącej liczbie przypadków są identyczne.
Kiedy pozycje są aktualizowane?
Nasz system każdego dnia aktualizuje informacje o danej pozycji. W kontach płatnych wyniki są pokazywane aktualnego dnia, na koncie darmowym wyniki z dnia poprzedniego pokazywane są dnia następnego. Dla części fraz, w celu szybszego podania wyników, zaczynamy sprawdzanie przed godziną 00:00
Czy system posiada jakieś limity?
Tu bardzo odbiegamy od konkurencji, zapraszamy do zapoznania się z możliwościami poszczególnych kont: webpozycja.pl/info.html (w koncie Agencja praktycznie brak limitu)
Mój program pokazuje inną pozycję, a wasz system inną - dlaczego?
Nasz system udostępnia kompletne wyniki z Google (1 Podstrona i TOP100) z każdego dostępnego dnia na danym koncie (opcja tylko dla kont płatnych). Jest to niezbity dowód na to, że wyniki są dobrze sczytane. Należy też pamiętać, że brane są także pod uwagę naturalne wyniki lokalizacji (map). W przypadku posiadania konta VIP lub Agencja istnieje możliwość wyboru, które wyniki mają być brane pod uwagę podczas liczenia pozycji.
Moje konto jest zablokowane, dlaczego?
Jeżeli Twoje konto jest zablokowane napisz do nas. Postaramy się jak najszybciej odpisać.
Czy jest możliwość otrzymania rabatu na zakup Waszych usług?
Od czasu do czasu wysyłamy naszym użytkownikom kody rabatowe umożliwiające zakup lub przedłużenie usług za niższą kwotę. Prosimy jednak pamiętać, iż w porównaniu z konkurencją nasze ceny są najniższe.
Fraza zajmuje pierwsze pozycje, a nie jest naliczana opłata za pozycjonowanie
Opłata może być naliczana tylko z wyników z pierwszej podstrony Google (box kolorowy) - opłaty za pozycjonowanie nie są naliczane gdy wyniki są z TOP 100 (tło szare).
Czy jest możliwość zakupu usług za pomocą karty kredytowej?
Obecnie nie ma takiej możliwości, jednakże pracujemy nad tym kanałem płatności.
Jak mogę usunąć konto w serwisie WebPozycja.pl?
Aby usunąć konto w serwisie WebPozycja.pl należy się zalogować, a następnie kliknąć w swój login. Następnie w podmenu wybrać "Usunięcie konta".
Jak sprawdzić Pagerank?
Aktualnie brak możliwości sprawdzenia PageRank.

sep


Darmowe monitorowanie pozycji w Google online

.
Zobacz jak skutecznie działamy.
Wprowadź przykładowe dane, aby otrzymać aktualną pozycję strony w Google. Po zarejestrowaniu się, będziesz mógł w bardzo łatwy sposób monitorować efekty pozycjonowania Twoich stron.

aby sprawdzić pozycje
włącz JavaScript