System wykorzystuje pliki cookies.
Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zarejestruj

Prezentacja kilku podstawowych możliwości systemu (video z dn. 14 lipca 2022)


Pomoc - opis kilku możliwości monitoringu z roku 2014 (zobacz aktualny wygląd systemu WebPozycja.pl)top


reszta możliwości dostępnych na tym koncie opisanych jest w zakładce "Funkcje darmowe"


to funkcja Konta Premium, która pokaże Ci, ilu użytkowników naszego serwisu śledzi tą samą domenę co Ty. Sprawdź jakie jest zainteresowanie poszczególnymi domenami.


umożliwia generowanie raportów dla poszczególnych domen, w zakresie wybranych dat. Raporty generowane są jako pliki PDF oraz CSV.


to wykres, który poinformuje Cię ile zaindeksowanych podstron ma wybrana domena, w określonym przez Ciebie przedziale czasowym. Kontroluj indeksację kolejnych podstron i sprawdzaj, jak szybko rozwija się wybrana domena.


możliwość połączenia Google Analytics z systemem - dostępne są m.in. porównanie wykresów pozycji i odwiedzin, wgląd do źródła odwiedzin


możliwość połączenia Google Search Console (Google Webmaster Tools) z systemem.

sep


Darmowe monitorowanie pozycji w Google online

.
Zobacz jak skutecznie działamy.
Wprowadź przykładowe dane, aby otrzymać aktualną pozycję strony w Google. Po zarejestrowaniu się, będziesz mógł w bardzo łatwy sposób monitorować efekty pozycjonowania Twoich stron.

aby sprawdzić pozycje
włącz JavaScript