System wykorzystuje pliki cookies.
Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

ZarejestrujPrzykładowe infografiki:
Najwięksi gracze w wynikach Google (II kwartał 2014)
Najwięksi gracze w wynikach Google - banki (III kwartał 2014)
Orange, play, plus, t-mobile - kto jest liderem? (IV kwartał 2014)ORANGE, PLAY, PLUS, T-MOBILE - KTO JEST LIDEREM? - infografika

Czy telekomy "pokazują się" w Google?
Internet już dawno stał się kanałem reklamowym produktów i usług telekomunikacyjnych. Z roku na rok zainteresowanie reklamą w sieci wzrasta. Nic dziwnego, bo jak wskazują statystyki, 81%* badanych uważa internet za główne źródło informacji o produktach i usługach telefonii komórkowej. To tutaj znajdujemy interesujące nas informacje dotyczące danych technicznych czy opinii, jaką cieszy się dany produkt/usługa wśród innych użytkowników. Żyjemy w czasach gwałtownego rozwoju internetu mobilnego, a sam telefon komórkowy stał się przedmiotem, z którym praktycznie się nie rozstajemy.
Oto jak prezentują się największe telekomy w wynikach Google.Infografika - ORANGE, PLAY, PLUS, T-MOBILE - KTO JEST LIDEREM?