System wykorzystuje pliki cookies.
Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zarejestruj

Witamy SeoPilot w gronie naszych Partnerów
    Podziel się:   facebook861 379 152* – mniej więcej tyle jest obecnie stron w internecie. Ich miesięczny przyrost również robi wrażanie – to 31,4 mln nowych w ciągu miesiąca. Największy ruch, bo ok. 90%, na każdej z tych stron pochodzi z wyszukiwarki Google. Znaczna większość internautów korzysta jedynie z pierwszej strony wyników wyszukiwania. Druga odwiedzana jest przez zaledwie 5% z nich. Konieczność bycia przed innymi w wyszukiwarkach jest więc oczywista. Chcąc wspomóc działania pozycjonujące naszych Klientów, nawiązaliśmy współpracę z kolejnym Partnerem.

Dziś w gronie naszych Partnerów witamy SeoPilot .

SeoPilot to system wspomagający promocję serwisów internetowych. Wykorzystanie tego narzędzia jest banalnie proste, a przynosi korzyści zarówno Pozycjonerom, jak i Wydawcom stron. Pozycjonerzy promują swoje serwisy w sieci oraz podnoszą pozycję poprzez pozyskiwanie wartościowych linków. Wydawcy mają możliwość udostępniania miejsca reklamowego na swoich stronach i zarabiania na tym. Oba interfejsy SeoPilot są przyjazne użytkownikom, a cały system jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów wymiany linków.

Dla Klientów Webpozycji, którzy chcieliby skorzystać z tego rewelacyjnego i innowacyjnego narzędzia, przygotowaliśmy atrakcyjną promocję. Każdy Klient, który wykupi konto Premium+, Vip+ lub Agencja+ w systemie Webpozycja (patrz: https://webpozycja.pl/info.html) otrzyma bonus: +50% więcej wpłacanych środków, przy pierwszym doładowaniu portfela w SeoPilot.

Prawda, że warto?

Wciąż powiększamy grono naszych Partnerów. Cieszymy się, że wśród nich pojawił się SeoPilot – innowacyjny system pozycjonowania stron. Wszystkim naszym Użytkownikom życzymy szczytów w wyszukiwarkach. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

* wg. danych firmy Netcraft Ltd.


sep


Darmowe monitorowanie pozycji w Google online

.
Zobacz jak skutecznie działamy.
Wprowadź przykładowe dane, aby otrzymać aktualną pozycję strony w Google. Po zarejestrowaniu się, będziesz mógł w bardzo łatwy sposób monitorować efekty pozycjonowania Twoich stron.

aby sprawdzić pozycje
włącz JavaScript