System wykorzystuje pliki cookies.
Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zarejestruj

Sprawdzanie pozycji w YouTube
    Podziel się:   facebookYouTube to popularny serwis umożliwiający bezpłatne umieszczanie oraz odtwarzanie filmów. Serwis ten powstał w 2005 roku i cieszy się niesłabnącą popularnością. W 2015 roku YouTube stał się częścią firmy Alphabet, która zarządza całą strukturą gospodarczą Google.

Google szacuje, że codziennie w serwisie pojawia się ok. 85 tysięcy nowych filmów. Filmy te coraz częściej są wysoko eksponowane w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce Google – wyżej niż wyniki organiczne. Widoczny na pierwszej stronie SERP filmik z YouTube jest doskonałym źródłem ruchu. Ilość tego ruchu można zwiększyć pozycjonując treści zamieszane w serwisie YouTube i monitorując ich pozycję w sieci.

Dziś prezentujemy Wam nową funkcjonalność Webpozycji dostępną dla konta Agencja+. Jest to "Sprawdzanie pozycji w YouTube". Dzięki niej macie możliwość monitorowania pozycji Waszych filmów w serwisie YouTube. Zapraszamy do zapoznania się z nową funkcjonalnością.


sep


Darmowe monitorowanie pozycji w Google online

.
Zobacz jak skutecznie działamy.
Wprowadź przykładowe dane, aby otrzymać aktualną pozycję strony w Google. Po zarejestrowaniu się, będziesz mógł w bardzo łatwy sposób monitorować efekty pozycjonowania Twoich stron.

aby sprawdzić pozycje
włącz JavaScript