System wykorzystuje pliki cookies.
Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zarejestruj

Witamy FreshMail w gronie naszych Partnerów
    Podziel się:   facebookTylko dywersyfikacja narzędzi wspomagających e-marketing jest skuteczną metodą pozyskania ruchu oraz potencjalnych klientów. Jako że od wielu lat staramy się dopasowywać do potrzeb naszych Klientów, postanowiliśmy nawiązać współpracę z Partnerami, którzy oferują najlepsze na rynku narzędzia wspierające promocję w sieci.

Dziś w gronie naszych partnerów witamy FreshMail.

FreshMail to innowacyjny program do wysyłki newsletterów, autoresponderów i mailingów. Narzędzie to jest szalenie intuicyjne, a jego obsługa nie sprawi problemu żadnemu użytkownikowi. Dzięki dziesiątkom profesjonalnie przygotowanych szablonów, pozyskiwanie klientów staje się banalnie proste. FreshMail to kompletne narzędzie umożliwiające kompleksową obsługę działań związanych z wysyłką newsletterów czy mailingów. Pozwala ono na korzystanie z m.in.: targetowania behawioralnego, zaawansowanych testów antyspamowych, testów klientów pocztowych, modułu raportowania i wielu innych opcji.

Każdy nowy Klient Webpozycji oraz każdy Klient, który wykupi konto +, ma szansę skorzystać z kodów rabatowych, które umożliwiają zakup usług oferowanych przez FreshMail, w bardzo atrakcyjnych cenach. Każdy zakup konta w Webpozycji to rabat na usługi FreshMail w kwocie:

100 zł - dla Premium +
200 zł - dla VIP +
300 zł - dla Agnecja +

Prawda, że warto?

Cieszymy się, że do naszego grona dołączył tak znaczący Partner i liczymy na dalszą owocną współpracę. Naszych Klientów zapraszamy do skorzystania z promocji. Jesteśmy pewni, że oferowane przez FreshMail narzędzie stanie się jednym z tych najczęściej wykorzystywanych w Waszej codziennej pracy.


sep


Darmowe monitorowanie pozycji w Google online

.
Zobacz jak skutecznie działamy.
Wprowadź przykładowe dane, aby otrzymać aktualną pozycję strony w Google. Po zarejestrowaniu się, będziesz mógł w bardzo łatwy sposób monitorować efekty pozycjonowania Twoich stron.

aby sprawdzić pozycje
włącz JavaScript