System wykorzystuje pliki cookies.
Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zarejestruj

Witamy Brand24 w gronie naszych partnerów
    Podziel się:   facebookKażdy, kto chociaż raz miał do czynienia z e-marketingiem wie, że pozyskanie ruchu oraz potencjalnych klientów ukierunkowanych na konwersję, nie jest proste. Na szczęście rynek narzędzi wspomagających marketing internetowy jest coraz większy, a oferowane tam produkty coraz lepsze. Webpozycja wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów nawiązuje współpracę z czołowymi przestawicielami sektora narzędzi e-marketingoywch.

Dziś w gronie naszych Partnerów witamy Brand24.

Brand24 to profesjonalne narzędzie, które umożliwia efektywny monitoring internetu oraz mediów społecznościowych, pod kątem badania opinii o marce lub produkcie. Brand24 posiada również moduły umożliwiające dyskusję z klientami, co znacząco wpływa na ich decyzje zakupowe. Narzędzie to jest bardzo intuicyjne, a jednocześnie dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających osób.

Każdy Użytkownik, który wykupi konto Vip+ lub Agencja+, ma szansę skorzystać z bonusu oferowanego przez naszego Partnera – Brand24 – okres testowy na dowolne konto zakupione w Brand24 zostanie wydłużony aż do 60 dni.

Prawda, że warto?

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że grono naszych Partnerów powiększyło się o tak znaczącą markę jaką jest Brand24. Liczymy na dalszą owocną współpracę, a Klientów Webpozycji zapraszamy do skorzystania z promocji. Jesteśmy przekonani, że proponowane przez Brand24 narzędzie stanie się jednym z tych, bez których nie będziecie mogli się obejść w Waszej codziennej pracy.


sep


Darmowe monitorowanie pozycji w Google online

.
Zobacz jak skutecznie działamy.
Wprowadź przykładowe dane, aby otrzymać aktualną pozycję strony w Google. Po zarejestrowaniu się, będziesz mógł w bardzo łatwy sposób monitorować efekty pozycjonowania Twoich stron.

aby sprawdzić pozycje
włącz JavaScript